Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiből autószerelő?

Hogy lehet valakiből autószerelő?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitanulja a szakmát (vagy iskolában, vagy inasként).
2014. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

autószerelői szakra megy

vagy mint az unokatesóm autó elektronikai szakra ment az általános után.

2014. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Budapesten pl. a Fáy András iskolában képeznek ilyent.
2014. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyre hasznosabbak lesznek a kommentek...én most fogok érettségizni és arra vagyok kíváncsi,hogy utána van e valami képzés...
2014. jan. 15. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Apafej, akkor talán tegyél fel értelmes és informatív kérdést, és ne a kommentelőket szidd köszönet helyett, ha nem tudsz normálisan kérdezni. Talán a kisujjunkból kellett volna kiszopni? Segítsen neked, akinek két anyja van, nem érdemled meg.
2014. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te annyira hülye vagy, már bocs.

Ha nem tudod értelmezni azokat a kommenteket amiket leírtunk, akkor itt van a probléma. Nem értem miért lázadozol. Senkit nem érdekel, hogy te most fogsz érettségizni.

Olvass vissza és érzelmezz. Rendes képzés elvégzése után lehetsz autószerelő. Suliba kell járnod és sikeres vizsgát tenni. Nem úgy megy, hogy fogom magam eldöntöm és már az is leszek.


Egyébként ha használnád az eszed (már ha van) akkor beütnéd a google-be, hogy autószerelő szak és a település ahová járni szeretnél. Ennyi

2014. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egyetem mellett tanulom a szakmát, de nem könnyű. google-be nézz körül, énis ott találtam egy számomra helyileg megfelelő képzést
2014. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok fikázni,de had bizonyítsam be,h nem én vagyok a hülye:


"Kitanulja a szakmát (vagy iskolában, vagy inasként)." - Mindjárt gondoltam,hogy ki kell valahol tanulni a szakmát...


"autószerelői szakra megy

vagy mint az unokatesóm autó elektronikai szakra ment az általános után." - Valamivel beljebb vagyok azzal,h tudom,h létezik ilyen szak,de azt h,hol,hogyan lehet bekerülni,milyen képességek kellenek hozzá sokkal jobb lenne tudni..


"Budapesten pl. a Fáy András iskolában képeznek ilyent." - Na,ez már konkrét,de miután beírtam googlba nem lettem most se sokkal okosabb...


Bocsánat,hogy nem konkretizáltam ezelőtt,de azt hittem egyértelmű mit akarok...

2014. jan. 16. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

hogy hol?

Vetted a fáradtságot és leírtad véletlenül, hogy hol laksz vagy hova akarsz menni?

Országszerte van.

Képzeld el, beírtam a keresőbe és láss csodást kihozott millió megy egy oldalt, ahol részletez mindent, mi kell hozzá, hol van, miket kell tanulni.

Ez már csak a te szerencsétlenségeden múlik.

[link]

[link]

[link]


A rengeteg oldalból itt van pár

2014. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!