Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kérdezni szeretnék, hogy...

Kérdezni szeretnék, hogy szerintetek mi legyek három szakma közul szeretnék választani. AZ egyik a traktoros a másik az autószerelô a harmadik pedig a szerszám készítô?

Figyelt kérdés

#szakma #autószerelő #traktor #szerszámkészítö
2013. jún. 3. 20:45
 1/4 anonim válasza:
Én inkább az utolsó 2 közül választanék.
2013. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
autószerelő
2013. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hali! Elsősorban az autószerelő szakmát ajánlom, most végeztem el én is és merem mondani hogy józan-paraszti ésszel szinte bárki lehet autószerelő, főleg ha szeret szerelni, bütykölni. Édesapám traktoros, sokat segítettem neki régebben is, de mára a szakmája nagyon kihalóban van, a maszekok szinte mindenhol törnek fel és az állam is mindig alájuk tesz. Autószerelő mindig fog kelleni, gondolj bele hogy a manapság gyártott hibrid autókhoz is kell szerelő és a most 50 éves szerelők már nem nagyon fogják megélni hogy egy olyan begurul valami szerelésre. A Szerszám-készítő szakma is igen jó, de oda iszonyatosan jól kell tudni rajzolni, jó térlátás és sok tanulás kell.
2013. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Autószerelő én is annak tanulok és eddig tetszik kivéva a müszaki rajzot az egy kicsit problémásabb de meg lehet oldani:
2013. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!