Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villanyszerelő nehéz szakma?...

Villanyszerelő nehéz szakma? Vagy Elektronikai műszerész, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta hogy munkaügyin keresztül elvégeznék egy tanfolyamot, de nem tudom eldönteni melyik legyen, mert annyira nagyon nem tetszik egyik se, de valamit meg csak kéne végezni, kicsit elcsesztem a sulit annak idején, és most szeretnék tanulni valamit, csak a 10 osztályom van meg,aztán le szeretném rakni az érettségit is, vagy akkor inkább először azt rakjam le? de az meg csak szeptemberbe indul az a baj, addig meg nem ülhetek itthon, dolgozni se nagyon vesznek fel sehova így, villanyszerelőn gyakorlaton miket szoktak csinálni? vagy ha nem az akkor milyen szakmát ajánlanátok?

2014. jan. 14. 15:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:) de most utánanéztem ennek az elektronikai műszerésznek, még tán az a legszimpatikusabb, arról mi a véleményed? :)
2014. jan. 15. 19:27
 12/15 anonim ***** válasza:
ahhoz sajnos nem értek :) nincs róla információm
2014. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 t-34 válasza:
Nekem elektronikai műszerész végzettségem van. Azt kell mondanom hogy nehéz. Nagyon nehéz. A gyakorlati nagyon egyszerű. De az írásbeli nehéz mert központi. Pestről küldök le. És olyat küldtek nekünk amit nem is tanultunk ebből lett egy bukás. De végül meglett.
2016. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 t-34 válasza:
Amúgy meg ne haragudj nem ismerlek de szerintem nem véletlen hogy 10 osztalyod van. Ezzel nem azt mondom hogy hülye vagy mert ez nem igaz mivel nem ismerlek. De amiket így olvastam hogy fogalmad sincs arról hogy mit akarsz. Gondolom jo pár év ment a kukába neked is. Emiatt pont hogy nem tudod mit akarsz. Az életedről van szó. És látom nagyjából kezded felfogni hogy a gyár várna rád. De mielőtt belevágsz egy szakmába menj be egy nyílt napra és úgy érdeklődj ne a gyakori kérdéseken. Mert ennél megint bukás lessz a vége
2016. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül is mi lett belőled így 8 év után?
2022. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!