Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti, hogy nem szamitja...

Megteheti, hogy nem szamitja a jegyemet?

Figyelt kérdés
Szoval van egy tanar, aki egyetemen kurzusokat tart, de mindig ir jelenletet. Multhet penteken megirtuk mar nala a vizsgat(mivel ausztriai es haza fog majd menni), viszont allitolag penteken meg tart orat. Azt mondta, 3x lehet nala hianyozni, es en 3x mar hianyoztam, a penteki lenne a 4.. Viszont nekem holnap deltol semmilyen oram nem lenne ezen kivul, es szeretnek hazamenni
2014. jan. 15. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Istenem, az okos diákok meg a jogaik. Egyszer nem halsz bele, ha tovább maradsz. Jelzem, simán megteheti, hogy rávágja a karót, a 4 hinyzás az nem 3 hiányzás. Ezen így mi nem világos?
2014. jan. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon erdekes vagy! Ha tudnad azerr mennek el holnap, mert elernem a buszt, de ha nem, akkor mehetek szombaton, mert a penteki buszt nem erem el, mert akkor lenne az ora. Bar nem tudom mi erdekeset mondhatna, hiszen mar az osszes lecket felvettuk.
2014. jan. 15. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Megteheti, igen. A jelenlét a vizsgára bocsátás feltétele. Anélkül nem vagy osztályozható.

Az, hogy előbb megírtátok a vizsgát, csak egy technikai dolog, ettől még az óraszámoknak le kell menniük. Ez őt ugyanúgy köti, mint titeket.

2014. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andizsuzsi ***** válasza:

"Nagyon erdekes vagy! Ha tudnad azerr mennek el holnap, mert elernem a buszt, de ha nem, akkor mehetek szombaton, mert a penteki buszt nem erem el, mert akkor lenne az ora."


Mérlegelhetsz, hogy a tárgy megléte a fontosabb, vagy a pénteki hazamenetel. Lesznek az életben ennél komolyabb döntéseid is.

2014. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!