Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megteheti ezt a tanár? Sikeres...

Megteheti ezt a tanár? Sikeres lehet így az érettségim?

Figyelt kérdés

A matek tanár folyamatosan szívózik velünk,mindig megkérem,hogy a dolgozat előtt gyakoroljunk olyan feladatokat,amik a dolgozatban lesznek,és itthon addig gyakorlom őket,míg vért izzadok,mert a matek nagyon a gyengém,s lám mikor eljön a dolgozat teljesen más feladatok vannak..mondtam neki,hogy miért nem olyanokat csináltunk,csak más számokkal,erre a válasz az volt,hogy akkor mindenki jó dolgozatot írna....

Így is vért kell mindig izzadnom a 2-ért..májusban érettségi.:( Én tudom,hogy sikerül,mert mindent megteszek,de ez a hapsi mindig félrevezet a feladataival és félek hiába tanulok,nem fog menni,és megbukom az érettségin..Mit gondoltok? :( 18/L


2013. dec. 28. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha begyakorlod a témakörhöz tartozó típusfeladatokat nem tud újat mutatni.
2013. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a dolgozatban miért nem tud olyan feladatot adni,amit megbeszél velünk és gyakorlunk,és miért olyat ad,amiről egyszer sem csináltunk????
2013. dec. 28. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:

"miért nem olyanokat csináltunk,csak más számokkal"


Mert akkor picit sem tanulsz meg önállóan gondolkodni, aztán meg az érettségin őt fogod felelőssé tenni, hogy nem pont azokat a feladatokat gyakoroltatta más számokkal, amiket feladnak, pedig esélye sincs előre eltalálni.


Ha csak azt kérné más számokkal, amit már megcsináltál, akkor a tantárgy alapvető célja veszne el, mert egyszerű betanított munkás lennél, és azt a pár példát tudnád megoldani, semmi mást.

2013. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én átérzem, mert nekem is hasonlóan jó matektanárom volt, igaz én magas ívből szartam is a matekra, úgyhogy nem is lett túl jó az érettségim, viszont jártam különtanárhoz, nekem ő sokat segített.
2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó,az is igaz,hogy nem csak azokat kellene,mert így értelmét veszítené..DE olyat nem adhatna fel,amilyet nem gyakoroltatott!! ÉS nem is csináltunk...

Nagyon irtózok a matek érettségitől...:(

2013. dec. 30. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Az érettségi eredményed viszont nem attól függ, hogy milyen példákat kapsz a dolgozatban.
2013. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges,de ha így vért izzadok a kettesért,valószínűleg nem lesz másképp ott sem,és tudtommal azért járok a matek órákra,hogy felkészítsenek rá.
2013. dec. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!