Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek is rosszul sikerűlt a...

Nektek is rosszul sikerűlt a matek felvételi?

Figyelt kérdés
Csak azért érdekel mert állitolag ha az országban sok embernek rosz lett a matek felvételije akkor ez a rosz lesz a jó (ha jól tudom de javítsatok ki ha tévedek)

2014. jan. 18. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lap nehézségétől függ, én egy feladatot rontottam el de elég nehéz volt tényleg.
2014. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nehéz volt az egész lap,de én pont a legkönnyebbet, a 10-est rontottam el...
2014. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 reptoid ***** válasza:

"ha az országban sok embernek rosz lett a matek felvételije akkor ez a rosz lesz a jó"


Ezt hogy érted?

2014. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát hogy akár 20-25 ponttal is belehet kerülni egy olyan iskolába ahol csak 40 pontol lehet, valahogy így ha jól tudom. ezt már rég hallotam lehet hogy nem így van hogy akkor kevesebb ponttal is be lehet kerülni
2014. jan. 18. 13:21
 5/7 anonim válasza:
ez logikus, hiszen ha mindenkinek 20-25 pontja van csak,akkor azok a legjobbak. Felvételinél bármennyi ponttal be lehet jutni,ha a felállított pontok szerinti sorrendben az első X-ben benne vagy..
2014. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen szerintem nagyon nehéz volt.. :( megoldókulccsal megnéztem és kb. 17 pontom lesz :(

De a magyar szerencsére majdnem hibátlan lesz szerintem! :)

14/L

2014. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az zsir mert a magyar az könnyű volt :DD
2014. jan. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!