Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én cs*sztem el a felvétel...

Csak én cs*sztem el a felvételit? :D Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
A matekom borzalmas lett... örülök ha húsz pont lesz... A magyar egy fokkal jobban ment. Nektek hogy sikerült?

2014. jan. 18. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9/10

Bocsi, nem láttam időközben, hogy írtál. Én sem vagyok gimis, a matek sem a kedvenc tantárgyam, de ezek akkor sem voltak nehéz feladatok.

2014. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Drága 11-es, nem azért vagy lepontozva, mert jól sikerült neked a matek, hanem a lekezelő, arrogáns és pöffeszkedő stílusod miatt. Mielőtt még kapnám a vádakat, nem én pontoztalak le. Puszika szivi, sok sikert a gimihez. Habár minek is kívánok én ilyet, vagy te olyan zseni,hogy kirázod az anyagot a kisujjadból. S mindez annyira meg se fog kottyanni neked, hogy két másodfokú egyenlet megoldása között még arra is jut majd időd, hogy másokat oltogass :D Könyörgöm, csak ne ugyanazokat sulikat jelöljünk !
2014. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

A mateknak a nagy része inkább logika volt ezért írják sokan hogy nehéz volt Gondolom sokan ezekre gondolnak: 1. feladat, medencés,almás vagy talán még az utolsó is

Nekem ezekből az almás ,és azutolsóban nem tudom mi lett szerintem annak a 3/4 jó

2014. jan. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Drága 12-es egyáltalán nem olyan hangnembe szántam az első üzenetem.:D Én csak mondtam, hogy elég rossz lesz majd nektek a gimiben, ha ez sem megy nagyon. Egy csepp rosszindulat nem volt bennem, de bocsánatot kérek, ha úgy tűnt, nem annak szántam. Viszont ha már itt tartunk, igen, elég sokan hisztiznek, próbálja mindenki a tanárra/készítőkre kenni, holott fogadom, hogy ők sem angyalkák, akik minden dolgozatra a lehető legjobban megpróbálnak felkészülni. Mert ugye a tanárra kenni sokkal könnyebb.. Nem dicsérem magam, nem vagyok kitűnő tanuló, de rengeteget készültem erre, és itt az eredménye, jól sikerült, szóval nem volt lehetetlen megoldani őket.
2014. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem "kenem" senkire a dolgot, és igenis, gyakoroltam eleget otthon, jártam felvételi előkészítőte, voltam 2x különtanárnál, mégis 20 pont lesz.:S:D Ne általánosíts!
2014. jan. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Sziasztok!

Én általánosba végig 5-ös voltam matekból, versenyekre mentem stb... Rohadt sokat készültem a felvételire, két elk.-ra is jártam. Viszont ez a matek felvételi nagyon rosszul ment. A feladatok lehet hogy nem voltak nehezek, de ha már van 4 olyan feladat, amin sokat kell logikázni, meg agyalni, akkor már a többség (bele értve én is) bepánikol, és nem tudja megcsinálni.. Én sem tudtam. Mindezek mellett le a kalappal az előtt, aki 40 pont felettit irt! :) Az enyém kb. 31-32 pontos lesz. Nem jó de ez van el kell fogadni..

L/BP

2014. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!