Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi 2014/2015 Karinthy...

Felvételi 2014/2015 Karinthy Gimnázium, kevés ponttal, de hogyan? A többi lent!

Figyelt kérdés
Fontos dologban szeretném a segítségeteket kérni...Nagyon rosszul sikerült a központi felvételim (viszont kitűnő a félévi bizim és matekból,irodalomból,nyelvtanból,töriből,rajzból dicséretet is kaptam.Nem tudom hány pont lett a felvételim szerintem összesen 50-60 pont. Viszont minden álmom a Karinthy német tagozatára bejutni..Mit tudok tenni? Szerintetek behívnak? Vagy van esetleg akit ennyi ponttal hívtak be még régebben? Válaszokat előre is köszönöm! (rosszindulatú kommentekkel kíméljetek...)
2014. jan. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...ez nagyon attól függ, hogy a többieknek mennyire sikerült jobban. Amikor én felvételiztem, akkor például nagyon rosszakat írt mindenki, és be lehetett jutni ilyen pontszámmal, de az még más rendszer volt, és nem tudom idén, mennyire ment másoknak jól.
2014. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is a Karinthyba szeretnek bekerulni, de nagyon tartok tole, hogy nem vesznek fel. :S
2014. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem behívnak 60 pont körülivel.:) Ott meg főled RÁD lesznek kíváncsiak, hogy Te milyen ember vagy... egyszerűen csak add magad, és sikerülni fog. :) Na, meg gyakorolj matekra.:D
2014. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta már tudod a pontjaid

Behívtak?

2014. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégsem lettek olyan rosszak a pontjaid

Eddig melyik nyelvet tanultad?

2014. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!