Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki segít fogalmazást...

Valaki segít fogalmazást írni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hát 1 oladl legyen.. CÍM: Magyarázom a bizonyítványom... (hasonlót mint Karinthy F.) Jó lenne ha üzenetbe lehetne beszélni :)

#írás #irodalom #fogalmazás #Karinthy #Frigyes #Magyarázom a bizonyítvényom
2014. jan. 5. 10:52
 1/2 anonim válasza:
Azt akarod hogy valaki megírja helyetted. "1oldal legyen" te kérsz szivességet aztán meg úgy beszélsz mintha mindenki csak azért lenne a földón hogy neked csicskuljon. Szánalmas. Legalább szépen kérnéd meg rá az embereket ha már kihasználod őket!
2014. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mással szépen rendesen megbeszéltem ;) Mert írt üzenetet hogy szívesen segítene.. Nem irta hogy bunkó lennék.. És hogy szeret fogalazást irni.. Ez hiszanálás.. Én szeretem és tudom a kémiát és a bioszt és aki megkér annak segítek.. Pl.. miattad mondhatják, hogy M.o nem összetertó.. ;)
2014. jan. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!