Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy sikerült a felvételitek?...

Hogy sikerült a felvételitek? (2014)

Figyelt kérdés
Főleg azoktól a nyolcadikosoktól kérdezem, akik a Madáchot, Szent Lászlót, Nemzetiségit jelölik meg (Budapesten) . Nagyjából hány pontos lett nektek a magyar és a matek ?? :)(azt is írjátok melyik suliba szeretnétek menni.)

2014. jan. 19. 14:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem egész jól sikerült az angol :)
2014. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Nekem a rajz nem annyira, de nem olyan nagy baj, mert a tömkom igen, és arra akarok bejutni :)
2014. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Köszönöm, örülök, hogy jó lett a tömkomod! :)
2014. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem a matekom 40 a magyarom 42 lett. a madách haladó angoljára jelentkeztem és fel is vettek!:) ti hogy álltok?
2014. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Gratulálok a Madáchhoz!

Én elég rosszul állok, a Madáchba szóbelizni se hívtak be, a Szent Laciban több, mint 70-en vannak előttem, még a legtöbb esélyem a Német Nemzetiségibe van, ott 58. vagyok.

Most így utólag belegondolva, lehet, hogy inkább szakközépeket kellet volna megjelölnöm, mert sehova se fognak felvenni!! :(

2014. márc. 31. 18:38
 26/27 anonim ***** válasza:

köszönöm!

nagyon sok esélyed van még! ne csüggedj valahova biztos felvesznek:) én szorítok

2014. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
kedves válaszoló. Tömkomos Lászlós vagyok. idén első éves. MINDENKÉPPEN jelöld meg első helyen, ha érdekel a téma és egy nagyon jó, összetartó, biztos alapkövű társaságot szeretnél. Még öt éved lesz eldönteni hogyan tovább, és nagyon nagy szakmai tapasztalatot ad a zugló-tv-s atv-s és elte-s forgatásokkal, és nagyon jó kapcsolatot lehet kiépíteni a felsőbbévesekkel, aminek megvan a maga pozitívuma. nagyon összetartó, segítőkész csapat az F tagozat. Életem legjobb döntése volt.
2015. márc. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!