Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közigazgatás-szervező, igazgat...

Közigazgatás-szervező, igazgatásszervező szakok után milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Milyen állást lehet velük betölteni? Meg lehet élni belőle, férfiként is érdemes neki kezdeni? Lehet hülyeség és ne értsetek félre, de erről szakról valamiért az öreglányok jutnak eszembe az okmányirodából :)). Keresgéltem már neten de az az igazság nem lettem sokkal okosabb.

2014. jan. 20. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 3 éves igazgatásszervezőn..(levelezőn)

Hivatalok ügyintézői (sok lenne tételesen felsorolni..de nem csak az okmányiroda hidd el..rengeteg területe van a közigazgatásnak)

Az "öreglányok" akiket az okmányirodában látsz, mint ügyintéző az nagyon alsó kategória, ők nem a diplomások, inkább az érettségi +okj kategóriájú ügyintézők.

Meg lehet-e élni belőle?

Meg

2014. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!