Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lett az igazgatásszervező...

Mi lett az igazgatásszervező szakkal? Az világos, hogy átnevezték közigazgatás-szervező szakra, de így se találok egy egyetemen sem! Még az NKE KTK-n is csak mesterképzések jelennek meg!

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a felvin miért nem jelennek meg az alapképzéses szakok, elképzelhetetlennek tartom, hogy ne induljon ig.szerv.
2013. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Keresztfélév van. Ilyenkor nem sok szakot indítanak.. Várjátok meg a júniusi jelentkezést:)
2013. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Felvi szerint már rendes jelentkezés van. Nekem aztán főleg nem kell várni, örülök ha végzek ezzel a szakkal, csak gondoltam segítek annak aki hozzánk akar jönni:)
2013. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Reméljük lesz kiegészítője a tájékoztatónak, mert nem hiszem, hogy teljesen törölték volna ezt a szakot az ország összes egyeteméről. Aki ide jár, mit tudsz mondani erről az egyetemről, és szakról? Neked hogy tetszik? Nem bántad meg, hogy ide jelentkeztél?
2013. dec. 23. 21:06
 6/13 anonim ***** válasza:

#1. Nem átnevezték, összevonták az igazgatásszervezőt és a nemzetközi igazgatást. Szerintem ez jó lépés volt, a két szakon tanulóknak így is rengeteg közös órájuk volt. Így most van közigazgatás-szervező amin belül van általános 0igazgatás és nemzetközi közigazgatási szakirány.


#2. A közigazgatás-szervező jelenleg akkreditáció alatt van, a terveik szerint január végére ez befejeződik és megjelenhet a szak a Felsőoktatási Felvételi Tájékoztató kiegészítésében is.


#3. Nekem (egyenlőre) csak ismerősöm jár ide, ő nagyon dicsérte a környezetet, az egyetemet meg úgy általánosságban mindent, csak annyit mondott, hogy "A Ballától mentsen meg az Isten!" :D

2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, sokat segítettél! Hasznos volt a válaszod! Mindent megtudtam, amit akartam.
2013. dec. 28. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Szívesen! Ide jelentkezel? :)
2013. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mi az, hogy "Megjelenhet" És ha nem jelenik meg, akkor nem lehet jelentkezni az idén Szeptemberben induló képzésre, csak esetleg később (jövőre)? Ez hogy is van? Olvastam a hivatalos felvételi tájékoztatót, de ez a része nem egyértelmű számomra.
2014. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meg fog jelenni. Ezt ígérik. Ha nem, akkor nyilvánvalóan idén nem indul, de azért ez nekik is elég gáz lenne. Ígéretük szerint január végén már lehet jelentkezni.
2014. jan. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!