Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy csak ezért...

Lehetséges, hogy csak ezért ne vegyenek fel?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnökünk azt mondta, hogy a felvételihez teljes orvosi vizsgálat kell, vérvétel, vizelet, minden, és ha valami kivetnivalót találnak, nem vesznek fel.

Pl drog vagy cigi jelenléte a vérben, vagy bármi.

Én (szégyen, de ez van) vagdosom magam (próbálok leállni).

Azt mondták ha egy kicsi heget is látnak, nem leszek alkalmas.

Lehetséges, hogy egy osztályelső, versenyeken jól teljesítő, okos diákot emiatt ne vegyenek fel????? Nem tudom elhinni.



2014. jan. 23. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
nem nevezném okos diáknak azt aki vagdossa magát.
2014. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja és olyan tanulmányi eredménnyel rendelkezem amivel nem sokan.
2014. jan. 23. 19:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hova is kell hogy felvegyenek?

Nem tudom, hogy hogy van, de például rendőrtisztire biztos nem vennék fel olyat, aki vagdossa magát. Katonának sem.

2014. jan. 24. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egészségügyi, nevelőnői szak.
2014. jan. 24. 14:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Védőnőre gondolsz? Mert a nevelő az pedagógus tudtommal.

Ha arra gondoltál, akkor oda nincs semmilyen különleges felvételi eljárás. Sem egészségügyi, sem pszichológiai alkalmassági vizsgálat.

2014. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szuper. :)

Akkor megúszom. Remélem.

2014. jan. 24. 17:34
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy milyen az átlagod meg osztályelső vagy az semmi. Nálunk is voltak színjeles diákok általánosban is meg gimiben is és nem mind volt okos. Magolni nem olyan nagy dolog megy az mindenkinek. De én akkor sem tartalak okos lánynak, ha vagdosod magad.
2014. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondanám, nekem például nem megy a magolás:D Hallás után tudok jól megjegyezni dolgokat. Lusta is vagyok magolni, meg unalmas. Úgyhogy én például messze voltam az osztályelsőségtől mindig is, mert otthon soha nem tanultam, csak azt tudtam, ami órán megragadt. Egyetemen azért már igen, de ott sem magolással.

Én nem akarok véleményt mondani a kérdezőről, mert nem ez volt a kérdés. Ugyanakkor remélem, hogyha valóban védőnő akar lenni, akkor felhagy az önpusztító életmódjával, mert ez teljes paradoxon. Hogy akar valaki egy kisgyermek, csecsemő védelméről gondoskodni, hogy ha saját magára sem képes vigyázni. A próbálok ellenállni helyett kezdetnek például kérhetne szakértői segítséget.

2014. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Magolás? Soha. Szeritem az értelemszerü tanulás sokkal fontosabb, nekem nem az a légyek hogy csak a holnapi tz-re tudjam, hanem hogy ha egyszer már megtanultam akkor azt ne csak most tudjam, hanem hónapok, évek múlva is.

Szeretnék segítséget, viszont ehhez a szüleim beleegyezése kell, az enyémek pedig nem hajlandók felfgoni hogy szükségem van rá.

2014. jan. 25. 07:42
 10/12 A kérdező kommentje:
*lényeg
2014. jan. 25. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!