Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megszerettem tanulni, bennem...

Megszerettem tanulni, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

:))

17 éves vagyok.

Általánosban nagyon jó tanuló voltam, de anya szinte mindenben segített. Egy jó gimibe sikerült bekerülnöm, ahol viszont utáltam tanulni és nem is nagyon tanultam. 4 körüli átlagom volt. Most 17 vagyok és pár napja arrra "ébredtem", hogy meguntam az eddig életemet, elkezdtem tanulni és élvezem is. :) Remélem a lelkesedésem nem csökken, ha idővel eredménye is lesz, mert most még rengeteg dolgot kell bepótolnom, de szerintetek ez miért van, hogy 1,5 évig szinte semmit nem tanultam, most meg egyik napról a másikra?:) Hozzá teszem, hogy anyával jó a kapcsolatunk, de gimibe már én sem kértem a segítségét, mert ő is egyetemre jár és más városban dolgozik, mellette itthon is vannak tanítványai és van egy 9 éves húgom, tehát neki sincs több ideje.


2014. jan. 25. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi baj nincs ezzel. Nem tudom, hogy miért lehet, de további jó tanulást. Ha így folytatod biztos meg is lesz később az eredménye.
2014. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 reptoid ***** válasza:
67%
Nyugi, majd elmúlik :DD
2014. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elfelejtetted odaírni hogy ,,csak viccnek szántam"


Kerdezo neked meg kitartast ed tenyleg meg lesz az eredmenye, minyahogy annak is ha valaki nem tanul! :)

2014. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatást is!(:
2014. jan. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!