Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen titokra utal Karinthy...

Milyen titokra utal Karinthy a Nem mondhatom el senkinek elmondom hát mindenkinek című versében?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 14:17
 1/1 xXNeonSmashXx válasza:

Nekem személy szerint ez az egyetlen kedvenc versem, amit ilyen magas szinten értékelek. Én is sokat gondolkoztam ezen, hogy milyen titkot fog elmondani...Kerestem később publikált versei között, hátha valamelyikben elmondja. Később rájöttem hogy a "titok" amit el akar mondani az már eleve benne van a versben! Bizony! Csak meg kell fejteni. Hajrá! :D

Ahány ember annyi értelmezés. Én nagyon érdekesnek tartom ezt a "titkot" amit kihámoztam belőle.

2014. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!