Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mennetek vizsgazni, vagy sem?

Ti mennetek vizsgazni, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van 2 tantargyam, aminel egyszeruen semmit nem ertek, parszor atvolvastam, de az egyikbol holnap reggel lenne/lesz vizsgam. Tudom, hogy semmit nem tudok, ennek ellenere menjek el vizsgara vagy sem?

Elso eves vagyok


2014. jan. 26. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjél. Egy karó jobb, mint egy nem jelent meg. Ugyanis sok helyen ha nem jelensz meg, akkor az UV-ért fizetni kell.
2014. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 reptoid ***** válasza:

Menj el, legalább megtudod, milyen felépítésű a vizsga, miket és milyen mélységében kérdeznek.


A következő alkalomra meg ne csak átolvasgasd, hanem szépen lassan értelmezve tanuld meg. Ha valami nem világos, akkor olvasd át újra még vagy 2x, tuti menni fog.

2014. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha megertenem, nem csak parszor olvasnam at. Egyszeruen magat a nyelvet nem ertem, hiaba kiszotarazom, megtanulni mar nem tudom azt a sok anyagot.
2014. jan. 26. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el, egy egyes valóban jobb, mint egy nem jelent meg (ami az ösztöndíjban 0-nak felel meg).
2014. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a tantárgy neve?
2014. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"magat a nyelvet nem ertem, hiaba szotarazom"

- Milyen tárgy ez?

2014. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!