Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Társadalomismeret érettségiben...

Társadalomismeret érettségiben segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Májusban érettségizek társadalomism.-ből. Csak azért választottam ezt, mert muszáj +1-et választani. És ezt mondták a legkönnyebbnek. Azt se tudom hogy kezdjek neki a projektmunkámnak (Mérlegen a számítógép-használat


Készítsen időmérlegen alapuló felmérést a környezetében arról, hogy mi jellemzi

a 10-16 éves fiatalok és a 40-50 éves felnőttek számítógép-használati szokásait!

Elemezze a felmérés adatait az időfelhasználás szempontjából! ) kérdőívhez sincs semmi ötletem. Valaki tudna segítene?:(



2014. jan. 27. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is keresd meg a tanárodat, ugyanis a vizsgaszabályzat szerint vele kell konzultálnod, és neki kell ellenőriznie a projektkészítés folyamatát és a munkanapló vezetését.


Másodszor pedig tedd fel neki a kérdéseidet, mert neki van diplomája arról, hogy az érettségi követelményeknek megfelelően segíteni tud, és ő fogja értékelni is.


Harmadszor meg, bár a témaválasztás egyéni feladat, ha ennyire nem tudsz mit kezdeni vele, akkor beszéld meg vele azt is, hogy tényleg ez-e a neked való téma.

2014. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!