Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Villamosmérnök és informatikus...

Villamosmérnök és informatikus karon mennyire nehéz KOLLÉGIUMBA bejutni?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá és mennyibe kerül kb.?


És még egy kérdés én idén érettségizem és Középiskolai évégi eredményeknél az 5. tantárgy miért nem lehet informatika?



2014. febr. 6. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem kar, hanem egyetem függő.


BME-n első félévben szociális alapon lehet csak bejutni, ha jól tudom, tehát arról nem tudok véleményt nyilvánítani, de ha minden igaz második félévtől egy 3.0-s átlag már tuti bejutást jelent, amit nem nehéz elérni, ha nem csak inni jöttél egyetemre. Az ár tizen valahány ezer. De ez nagyon függ egyetemtől, illetve a honlapukon biztos találsz elég információt.


Informatika nem természettudomány, azért. (És mert nullához konvergál a tananyag nehézsége...)

2014. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!