Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég bonyolult a problémám,...

Elég bonyolult a problémám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na,az van hogy egy olyan suliba (középsuli) szeretnék jelentkezni ahol angol0,matek és általános szakok vannak.egy ideje orvos szeretnék lenni,és mivel általános iskolában nem tanultam angolt ezért jó lenne az angol szak.

Ám ha nem javul az EÜ helyzete akkor lehet hogy áttérek a közgazdász szakmára,ahhoz pedig elengedhetetlen a matek.

Az általános pedig azért jó mert akkor 11-ben eldönthetem hogy milyen irányba tanulok tovább.De így 2 évvel lemaradnék a matek ill. angol szakos évfolyamtársaimtól.


És még gy kérdés:A faktok mennyire segítenek az érettségiben?


Bővebben: [link]


2009. dec. 7. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem az általános a legjobb, mert ahogy mondod, abból még bármi lehet. a fakultáció minden esetben EMELT szintű képzést biztosít, szóval fel tudsz vele készülni az emelt szintű érettségire. amúgy ha orvos akarsz lenni, ahhoz nem kell angol szak, elég ha tudsz angolul közép szinten, amit a középsulis éveid alatt lazán elérhetsz. ha mindenképp szakra akarsz menni, a matekot ajánlom, az kell az orvosihoz is, bár közel sem olyan szinten, mint amit egy matekszakos tanul.
2009. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok még mindig:) amúgy a fakt lényege pont az, hogy felkészülj a válaszott érettségi tárgyaid a lehető legalaposabban. én is orvos szeretnék lenni, általános tantervű osztályba járok, biológia és kémia fakton vagyok, most vagyok 12-es. az eddigi évek anyagait nézzük át, amik előfordulhatnak az emelt érettségin, átnézzük a követelmény rendszert, feladatokat gyakorlunk, ilyesmi.
2009. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz
2009. dec. 7. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!