Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdekelne a szerződéses...

Érdekelne a szerződéses katonaság csak egy a problémám elég erős a szemüvegem, ez kizáró ok, vagy szemüvegesként még be lehet kerülni a katonasághoz?

Figyelt kérdés

A másik dolog meg az, hogy szerződéses katonából lehet hivatásos katona?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 13. 17:34
 1/7 anonim válasza:
A szerződéses katonák képezik a honvédelem erőit. A honvédelem azért van, hogy az országot védje egy esetleges támadás esetén. Ha támadnak, akkor ott lőni, gyilkolni kell. A fronton robbannak a bombák, repked minden, légnyomás van, esés-kelés.. Szerinted bevesznek olyan embert katonának aki nem lát jól a szemüvege nélkül?
2011. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem a tiéd. Kevesen mennének önszántukból. Sajnos segíteni nem tudok, de a honvédség oldalán biztos van erről infó.
2011. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
éppen azért kérdeztem mert nem tudom és azt sem tudom a sorkatona milyen katona lehet szóval nem csak mesterlövésznek meg gyalogosok vannak egy katonaságban gondolok itt logisztikára hadtáposra szanitéc és ehhez hasonlók tudom h nem lehetek ejtőernyős és mesterlövés sem vadászpilóta de szívesen elmennék a hadseregbe kipróbálni magam. már pár éve foglalkoztat a kérdés de még nem rég töltöttem be a 18-at, de lehet h elmegyek egy toborzó irodába és max ott fog ják azt mondani h nem kellek :S persze megérteném de nem fogadnám jó szívvel
2011. máj. 13. 18:50
 4/7 A kérdező kommentje:
hoppá sorkatona helyett szerződéses katona
2011. máj. 13. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
hát első válaszoló komolyan én értem hogy mit akartál ezzel mondani mert egyértelmű de lehettél volna egy kicsit tapintatosabb tudod mért mert létezik megoldás hogyha kizáró ok is kérdező és most lehet ez nem fog tetszeni de meglehet műtetni a szemedet lézeres szemműtéttel családban volt szóval tudom hogy ez nem kamu és hogyha tényleg nagyon katona szeretnél lenni elmész addig melózni öszseszedsz 200e ft megcsináltatod és egy lépéssel előrébb vagy!
2011. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a probléma h a szememet nem tudják 100%-osra megcsinálni csak javítani mivel (+)-os vagyok és a technika még nem tart ott, ha (-)-os lennék gond nélkül meglehetne csináltatni
2011. máj. 14. 07:19
 7/7 anonim ***** válasza:

értem hát ezt nemtudtam :(

viszont biztos hogy előbb utóbb lesz rá megoldás azért ne keseredj el és szerintem próbálkozz :)

2011. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!