Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most nem kapok éretségi...

Most nem kapok éretségi bizonyíványt? Most akkor kapunk éretségit, ha 50 óra közmunkát végidolgoztunk, de .

Figyelt kérdés

Most akkor kapunk éretségit, ha 50 óra közmunkát végidolgoztunk, de, ha kerekesszékes vagyok hogyan csináljam (magamat se tudom ellátni

).


2014. febr. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj az iskoládban, szerintem ez kivételes esetnek számít.De ha mégsem(mert előfordulhat), akkor is van pl olyan lehetőség, hogy intejút készíts idős emberekkel, hasonlók.Szóval ha mégis meg kell csinálnod, akkor válassz valami hasonlót.
2014. febr. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A közmunka rengeteg mindent takarhat szóval elképzelhető hogy kell menned mert sajnos Magyarországon élünk és itt bármi megtörténhet.

Nyilván nem kapálni küldenek ki, de irodákba simán mehetsz kisegítőnek pecsételni vagy ilyenek, vagy idősek otthonába vagy kórházakba foglalkozni idősekkel. Sokan csinálnak ilyet egyébként.

Nálunk is volt a suliban egy csaj aki tolószékbe kényszerült, igaz tudott járni mankóval de csak rövidtávon. Akkor még nem volt ez a közmunkás baromság de tudtommal ő is jár ilyen idősekhez beszélgetni, foglalkozni velük, persze mint önkéntes csak hogy emberek közt lehessen legtöbbször én viszem el autóval ha ráérek.

2014. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Közhasznú szolgálatot kell teljesíteni. A közmunka egészen más. Az iskoládban nyilván segíteni fognak megtalálni a megfelelő munkát.
2014. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Korrepetálásért is jár. Mondjuk valakinek tanítod a matekot stb.
2014. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :)
2014. febr. 13. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!