Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan működik egy kresz...

Hogyan működik egy kresz vizsga? Hány kérdést kapunk?

Figyelt kérdés

2 hét múlva vizsga és nincs tanfolyam csak itthon tanulok mert egyedül indultam... Kaptam pendrive-on gyakorló programot, de nem működik és a neten tanulok...

De nem tudom hogy manapság 2014-ben hány kérdést adnak fel? És mennyit ronthatok ahhoz hogy átmenjek? Valamint hogy működik ott a dolog...

Azt is hallottam hogy agépek úgy vannak beállítva, hogy akármennyit tudsz akkor is megbuktat a gép. Ez igaz lehet?

Izgulok és várom is már nagyon készülök rá...

Köszönöm a válaszokat! :)


2014. jan. 7. 16:18
 1/5 anonim válasza:

Telepítsd fel a gyakorlóprogramot! Azért van.

Hülyeségre meg ne adj! Én hibátlant írtam és a gyakorlóprogrammal készültem fel.

2014. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha "B" kategóriára mész, akkor összesen 75 pontot lehet elérni. Ha van 65 pontod, akkor sikeres a vizsga. Összesen 55 kérdést tesznek fel, minden kérdéscsoportból egyet-egyet. 55 perc alatt kell megoldanod, minden egyes kérdésre egy perced van. Én elsőre átmentem, de nagy mákom volt, mert 65 pontom lett. :D Szerintem nincs olyan, hogy eleve beállítják a gépeket. Viszont szerintem sürgősen szerezd meg valahonnan a programot, mert ismerkedsz a programmal, meg szembesülsz a kérdésekkel. Igaz könyvből is meg lehet tanulni, de így sokkal egyszerűbb. :-)
2014. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a kresz egyéni gyakorló v 2.81 programot szerezd meg, mert azzal megy a vizsga. ha azzal gyakorolsz, tuti átmész. a hülyeségekre ne hallgass ilyen nincs ez nem játékgép! :)
2014. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszokat! :)
2014. jan. 11. 09:10
 5/5 A kérdező kommentje:

18 éves leszek Májusban ha márciusig megcsinálom a vezetést is akkor 18 betöltése előtt megkapom a jogosítványt?

Köszönöm

2014. jan. 17. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!