Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Győr, Sopron, Pécs, szerintete...

Győr, Sopron, Pécs, szerintetek melyiken jobb (milyen) az egyetemista diák élet? Gondolok itt a kollégiumra, magára a város által nyújtott lehetőségekre

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 16:53
 1/4 anonim válasza:
egyértelműen Pécs
2014. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és miért ? :)
2014. febr. 13. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Pécs, Győr, ilyen sorrendben. Szerintem. Pécsre többen járnak fiatalok, sok a program, kulturális főváros is lett nemrég. Győr is jó mondjuk, de ott szerintem kevesebb külön program van. Bulik viszont mindkét helyen.

Kollégium szempontjából változó Pécs, sok koli olyan, hogy blokkokra van osztva, és néha olyan mint egy hullaház, de szerintem tökmindegy hol vagy, ha belekerülsz egy jó kis társaságba.

2014. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem Sopron!

A város nagyon segítőkész, nyitott az egyetemisták felé.

Programok, pályázatok, szórakozás, természetesen tanulás felsőfokon.


Több itt vagy kérdezz még. :)

[link]

[link]

2014. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!