Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ez az atlag 7....

Nagyon rossz ez az atlag 7. felekor?

Figyelt kérdés

4.3.

Tavaly 4.5 volt evvegen.


Tudom javitani kene. A szuleim folyton piszkalnak is emiatt. De masok azt mondjak nem rossz. Pedig egyeltalan nem szoktam az orakra tanulni. 1-szer vagy 2-szer elolvasom az anyagot, meg TZ elott is. Ennyi a tanulas, de van amikor szo szerint semmit nem tanulok.

Nagyon rossz ez az atlag? Kezdjek el tanulni?

Koszi elore is a valaszokat:)


2014. febr. 15. 18:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi: Felevkor:D
2014. febr. 15. 18:24
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz arány :) az év vége számít úgyis de ha így tartod az átlagod jó sulikba vesznek fel ne aggódj jó ez :)
2014. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek. Maximalistának nem. Nekem igen ( nekem is kb ilyesmi volt) De egyáltalán nem számít az átlag. Én most pl középsuliban mindenből 4,5 vagyok (több a 4 es) Énekből meg kettes és eléggé lerontja az arányom.
2014. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)
2014. febr. 15. 18:50
 5/6 A kérdező kommentje:
En matekbol, focibol, fizikabol, bioszbol,kemiabol (tehat vegulis a fobb tantargyak kozul eleg sokbol) otos vagyok. Viszont toribol kettes lettem.T.T Pedig az atlagom 2.7volt. Tehat meg egy joindulatu 3mas lehetett volna:D
2014. febr. 15. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én végig a gimnáziumban 3.4-4.00 között voltam és az összes tantárgyból (kivéve a 4es magyart)5-ös érettségit írtam. Felvettek első helyre ahova jelentkeztem tovább. Jó a 4.3, de nem mindegy melyik középiskolába jársz.
2014. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!