Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan, hogy...

Nektek is van olyan, hogy suli előtti napon már bőgni tudnátok annyira rossz belegondolni, hogy másnap menni kell?

Figyelt kérdés
Nektek is van olyan, hogy suli előtti napon már bőgni tudnátok annyira rossz belegondolni, hogy másnap menni kell? Szerintem ez már nemnormális, reggeltől ideges vagyok és nemtudom mit tehetnék.Középiskolába járok, most 5. éve már.
2014. febr. 3. 16:41
 1/2 SylwerStone ***** válasza:

Utolsó éved. Csak kibírod már valahogy :D

Mi olyan rossz benne? Minden nap találkozol a barátaiddal/barátnőiddel, csak elviselhetőbbé tudják tenni.

2014. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az ottani emberekkel max muszájból vagyok nem azért,mert a barátaim lennének...
2014. febr. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!