Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményük azoknak akik...

Mi a véleményük azoknak akik régen vagy régebben érettségiztek a mostani érettségikről?

Figyelt kérdés
Tudom jó régen lehetne kérdés ez, de mégis most kíváncsi vagyok azok véleményére akik ebben érettségiznek vagy még a régiben. Miért volt jó az, hogy felvételi helyett kétszintű érettségi van? Vagy inkább melyik a jobb? Tapasztalatok? Véleménycsere?
2014. febr. 20. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért vezették be a kétszintűt

Vagy csak azért kellett, hogy az orvosisok

mehessenek emelt bioszra meg kémiára? Azért még nem kellett volna a többi tárgyból bevezetni a kétszintű rendszert-

2014. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk a "sima" középszintű érettségi követelménye most is (majdnem) ugyanaz mint régen volt-

Tehát csak az emelt bevezetésében van a változás, és emiatt szüntették meg (valószínűleg) a felvételi vizsgákat a felsőoktatásban

2014. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét szint vicc

Talán az emelt szintű valamennyire komolyan vehető, de az sem egy nagy durranás

2014. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!