Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan aki mérlegképes...

Van olyan aki mérlegképes könyvelő tanfolyamon van jelenleg vagy nem túl régen végezte el?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor csak általános információkat kérnék róla, vagy itt vagy privát üzenetben. Melyik suliban végezted? Mi a véleményed a képzés színvonaláról? stb.

2014. febr. 23. 20:53
 1/2 ttrezi válasza:

Helló.


Én 2012-ben szereztem meg a mérlegképesit, és Budapesten a PSZF Továbbképzési és Szakképzési központjában jelentkeztem egy rövid (kb.1-2 hónapos) vizsgafelkészítőre. (korábban diplomáztam, ezért nem íratkoztam be teljes tanfolyamra)

...

Mindenesetre a vizsgafelkészítőjükkel nagyon meg voltam elégedve. Az oktatójuk (Rezsabek Angéla) nagyon profin és érthetően elmondott mindent. Sikerült updateelnem magam, és mindent begyakorolni. 5-re vizsgáztam (többieknek is hasonló eredményeik voltak).

...

Nyugodt szívvel ajánlom Őket (és Angit).

2014. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én most csinálom a mérlegképest az Oktáv Továbbképző Zrt.-nél. Munka mellett csinálom, és szerintem nehéz. Nem a tanulás nehéz, hanem inkább az, hogy egy nap alatt akarnak sok mindent besűríteni és nincs elég idő, ezért sokat kell otthon készülni. Szombatonként volt oktatás. Nem mindegyik tanárral voltam megelégedve, de szerintem mindenhol más tanár tanít. Budapesti csoportot nem hiszem, hogy egy tatabányai tanár fogja oktatni. Árba kb egyformák, mert én néztem máshol is. Nekem már csak a vizsgák vannak. A tankönyvcsomagot meg nem érdemes megvenni, szerintem.
2014. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!