Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át iratkoztam még múlt évben...

Át iratkoztam még múlt évben egy másik iskolába lehetseges-e az jogy vissza iratkozzak az előzőbe?

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Ha körzetes általános iskola, akkor vissza KELL vennie. Ha egyéb eset, akkor mérlegelnek a helyek és hasonló szempontok alapján. Milyen iskoláról van szó egyáltalán? Általános, vagy középiskola?
2014. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Középiskola?
2014. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Közép iskola
2014. febr. 25. 20:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg még lehetséges is én azt is meg kockáztatnám hogy újra kezdjem a 11.-et
2014. febr. 25. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor ezt személyesen kell az igazgatóval megbeszélned. Attól függ, milyen felvételi eljárás vonatkozik rájuk, mennyi a szabad hely.
2014. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem tehát nem veszett az ügy,minden az igazgatón múlna.
2014. febr. 25. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A felvételi szabályai az irányadók, abból adódhatnak esetleg helyek, vagy elmehettek gyerekek, így szabadulhat fel. Arról dönt az igazgató, hogy az üres helyeket hogyan tölti fel, de helyet csinálni nem tud. Kérdezd meg az iskolában, biztos elmondják, mik a lehetőségek. Leírod priviben, melyikről van szó? Talán többet tudok akkor.
2014. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!