Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam múlt hónapban a...

Felmondtam múlt hónapban a munkahelyemen, ahol szerettem dolgozni egy másik, jobbnak tűnő állás miatt, ami nem jött be. Most visszamennék az előzőbe. Mit mondjak az ex-főnöknek?

Figyelt kérdés

Szóval most fel akarom hívni az ex-főnit, hogy megkérdezzem, nem e mehetnék vissza. Az ex-főni már tudja, hogy telefonálni fogok, mert említette neki a volt kolléganőm. Mivel nagyon jó voltam a munkámban, ezért van rá esély, hogy visszavesz, de van egy bökkenő, méghozzá a tulajdonos, a nagynagy főnök, akivel a fizetés miatt az uccsó napomon volt egy kis nézeteltérés. Levont tőlem tőlem pénzt és ezt reklamáltam meg, hogy mért.

Szóval lehet, sőt biztos, hogy emiatt a nagy főnök nem látna engem szívesen viszont.

Szóval, szerintetek mit mondjak neki? nem akarok megalázkodni, meg könyörögni... Mi lenne a helyes? Magyarázzam el, mi volt a probléma, amiért meggondoltam magam? Vagy csak kérdezzek rá, ne kerteljek? ti visszavennétek engem? :D

Szerintetek így van esély, hogy visszavesznek???


2012. dec. 12. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nem vennének vissza,irodáról aki elmegy,többé itt helye nincs (1 ember volt kivétel eddig,de ő is csak azért,mert csak vele állt szóba az egyik francia partnerünk)
2012. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Egy próbát mindenképp megér.

De csak őszintén.

Mondd meg, hogy nem jött be az új hely, és azért nem nézel másikat, azért szeretél ide visszajönni a történtek ellenére is, mert itt jó volt. Sőt, a történtek fényében még jobbnak is látod, mint azelőtt.

Én is jártam így egyszer. Nagyon visszamentem volna, állítolag vissza is vettek volna, de már volt a helyemen más.

Hülyeség volna nem megpróbálni.

2012. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

okés, felhívom mindjárt... nincs vesztenivalóm :)

2012. dec. 12. 15:08
 4/10 A kérdező kommentje:
na felhívtam, végülis azt mondta ő visszavenne csak a főn ök (nagy) rossz néven vette hogy felmondtam és így ő nem bizti, hogy díjazza... de majd beszél vele. hát majd meglátjuk, sztem nincs sok esély, de majd meglássuk. addig keresgélek tovább.
2012. dec. 12. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Hogyhogy nem jött ez be?

NEm feleltél meg esetleg?

2012. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ausztriai szezonmunka volt, nem vált be, 16 órákat dolgoztam, egyedül voltam az egész étterembe pincér, meg is betegedtem, a főnök folyton baszogatott, hogy legyek gyorsabb meg fáradozzak jobban mikor én mindent megtettem, úgyhogy közös megegyezés alapján hazajöttem.
2012. dec. 12. 16:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, te vagy az a zeneszerzős csajszi... akit a Chopin cseszegetett :D
2012. dec. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is pont mondani akartam hogy a kérdezőnk már kérdezgetett itt korábban. :D
2012. dec. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

??? zeneszerzős?? melyik?

sztem nem én voltam, elégrég kérdeztem utoljára.

2012. dec. 12. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Sopen :P

Vagy Chefin, tökmindegy :D


A kérdés az ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2012. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!