Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Festő, kőműves, asztalos vagy...

Festő, kőműves, asztalos vagy cukrász szakmát válasszam?

Figyelt kérdés
Most fogok érettségizni és az iskolámban az első háromra van lehetőség továbbá a negyedik egy másik iskolában.Jól tudok főzni,sütni,rajzolni de fogalmam sincs melyikkel érném el a legtöbbet és mivel lenne biztos állásom.tapasztalatokat,vélemények nyugodtan jöhetnek! előre is köszönöm!

2014. febr. 26. 13:10
 1/7 Wadmalac ***** válasza:
73%

Az abszolút nem számít, hogy te mit csinálnál szívesen?

Szerintem nem utolsó szempont, hogy a munkádat ne utáld majd egy életen át.

Én már középiskolába úgy mentem, hogy tudtam, műszaki területre szeretnék menni.

2014. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rajzolni,festeni,sütni mind szeretek és jó vagyok de nemtudom hogy az alábbi szakmák közül melyik keresett az országban,amivel szinte tuti biztosan munkát találnék.fűrészelésben meg ezekben annyira nem vagyok jó de érdekel :\
2014. febr. 26. 13:38
 3/7 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy? Hidd el itt nem keresnél egyik szakmával se annyit amennyit külföldön Hetente ugyanezekkel a szakmákkal...
2014. febr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18/F vagyok és valami ipari végzettséggel szeretném majd külföldön alkalmazni a szaktudásom.
2014. febr. 26. 15:42
 5/7 anonim válasza:

A festő szakma nem csak festésből áll. Rengeteget kell glettelni, csiszolni, kaparászni, állványozni, hálózni...

Ráadásul télen alig van munka.


Magyarországon festőként, asztalosként, kőművesként csak úgy alkalmaznak majd hogy 4 órában jelentenek be, megkapod az órabéred és kész. Ezen felül nincs fizetett szabadság, táppénz, munkaruha...

Egy cukrászdában azért csak bejelentik az embert rendesen, de ebben se vagyok biztos.

2014. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a cukrász kivételével ezek hiányszakmák, munkád lesz. A megfelelő bérezéssel lehet lesznek problémák
2014. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
asztalos
2014. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!