Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzős egyetemista lennék,...

Végzős egyetemista lennék, bepánikoltam a szakdolgozaton és nem bírom írni. Más is érez hasonlóan vagy csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
Ezenkívül még egy szigorlatom is hátra van. Annyira kikészültem a nyomástól, hogy már attól rettegek, nem fogom tudni befejezni.
2014. febr. 28. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavasszal diplomázol? Addig még azért van idő...

Egy szigorlat meg nem a világ vége. Nekem évente van vagy 3:D Ebbe a félévben konkrétan 2 szigorlatom lesz, meg 3 kiemelt kollokvium (ami gyakorlatilag szigorlatnak számít, csak egy féléves az anyag). De azért nem kapok tőle idegösszeroppanást:D

Idáig is eljutottál vhogy, nem? Akkor mi a baj? Hol tartasz a szakdogádban, mikor kellene leadnod és hány oldalnak kellene lennie?

2014. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én élveztem írni
2014. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, most tavasszal lenne, ha túlélem. Persze az is gond, hogy pánikbeteg vagyok és maximalista túlságosan is. A szakdogának múlt héten kezdtem neki, de úgy érzem, beleválasztottam a témába és nem megy. :s még az első bekezdést írtam csak meg, 20 oldalnak kell lennie egyébként, április 30 a határidő.
2014. márc. 1. 19:29
 4/5 anonim válasza:

Nekem meg 45-60 oldalnak kell lennie és május 9 határidő.

Számítógépes hálózat tervezése a téma. Tiszta ideg vagyok.

Most kezdtem de fogalmam nincs hogy is kéne kinézni vagy mit fogok írni. Nem tudom más hogy volt képes megírni.

2014. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eleje a legrosszabb. Én az első oldallal vagy 3 napot baszakodtam. Aztán utána már jóval könnyebb:)
2014. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!