Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baj, ha pszichológus akarok...

Baj, ha pszichológus akarok lenni?

Figyelt kérdés
Olyan sok negatív dolgot olvastam róla. Engem az nem érdekel,hogy sok időbe tellik inkább az hogy miért nézik le őket ennyire? Meg hogy van esélyem vele pénzt keresni,ha tényleg beleadok mindent viszont a családi hátterem jelenleg elég rossz? Mert ugye az is fontos nem csak az,hogy érdekel. FŐleg kutatni szeretnék meg majd könyveket kiadni pl. önismereti könyvek stb. Meg hülyén érzem magam mivel először az orvosi volt az álmom( azon belül a pszichiátria) csak tudom,hogy nagyon sokat kell ahhoz olyat tanunom,ami nem nagyon köt le. biofizika és társai na meg a boncolás..
2014. márc. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem baj! Ha azt szeretnéd csinálni és van türelmed ,szorgalmad akkor csináld. :) Ne figyelj oda akik ezért leneéznek...Van egy normális célod ,és ez jó! :) Sok sikert hozzá. :)
2014. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem aztán nem baj.

De azért azt nem árt tudni, hogy elég költséges szakma. Lehet vele jól keresni, de ahhoz előbb rengeteg pénzt kell belefektetni.

Ahhoz, hogy speciális terápiát végezhess (pl. kognitív viselkedésterápia vagy akármilyen más), ahhoz előbb neked kell x (mondjuk pár száz) órára elmenned egy olyan pszichológushoz, aki az adott területben jártas.

Tehát mondjuk egy-egy tanfolyam pár millióba kerül.

2014. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!