Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat, diplomamunka...

Szakdolgozat, diplomamunka hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A szakdolgozat és a diplomamunka ugyanaz, vagy mi a különbség közöttük. Illetve miről lehet ezeket írni. Pl. ha én pénzügyet és számvitelt tanulok, akkor miről írhatnék?
2014. márc. 3. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha kell írnod, akkor a főiskolán/egyetemen ehhez minden információt megkapsz. Formai követelmények, választható témák, stb. Konzulenst is kell választani.

Régebben úgy volt, hogy főiskolai szakon szakdolgozat, egyetemin diplomamunka. Most azt hiszem, alapképzésben szakdolgozat, mesterképzésben diplomamunka.

2014. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

Azért érdeklődtem, mert nagyon előregondolkodó vagyok, és szerettem volna megtudni, hogy mire számíthatok :)

2014. márc. 3. 14:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezeken felül még arra lennék kíváncsi, hogy pénzügy és számvitel szakon írhatom-e a diplomamunkámat menedzsment tantárgyból, vagy kötelező pénzügyi tantárgyból írnom.
2014. márc. 3. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!