Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet "irányítani" a...

Át lehet "irányítani" a diákhitelt akár OKJ képzésre is?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyetemre járok, igazgatásszervező szakra, de annyira nem érdekel már az egész, hogy helyette teljesen mást tanulnék. Van már egy jogi asszisztens végzettségem, így ingyen nem tanulhatok már szakmát és arra gondoltam, hogy keresek valami képzést, amire szintén fel lehet venni a diákhitelt, vagyis valahogy átirányítani arra a képzésre a már felvett diákhitelt. Ez lehetséges? köszi a válaszokat előre is :)

2014. márc. 4. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

diákhitel csak felsőoktatásban tanuló tud igénybe venni..okj képzés az közoktatás....

Nem átirányítani kell hanem elkezdeni törleszteni ha már nem jársz felsőoktatásba..erre van módod és lehetőséged.

2014. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de ez nem teljesen így van, ugyanúgy megtudtam, hogy a testvérem, akinek már 5 okj bizonyítványa van, ő mind diákhitelből fizette. De azért köszi :) ja és az OKJ-ból van felsőfokú is, én is olyan végeztem még annó.
2014. márc. 8. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!