Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimisek! Tények és tévhitek...

Gimisek! Tények és tévhitek az egészség, táplálkozás, betegség témakörben. Milyen témák érdeklenének?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem ötleteket miről hallanátok szívesen? Diétákról, élelmiszerekről ,mozgásról, vásásárlásról stb...?
2009. dec. 14. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt most mihez kell? Írnod kell egy cikket a gimisekhez a táplálkozásról? Engem például érdekelne hogy 1-2 étel amit megeszünk, az mit is tartalmaz:D de ez lehet hogy körülményes egy otthoni cikk íráshoz..
2009. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet az elsőjé, de én még plusszban kíváncsi lennék konkrétan, hogy mik azok amiket felsorolnak a csomagoláson(a számok, betűk, meg midnenféle szavak). Olyan mint ha külföldiül lenne, de nem, csak én nem tudom mi micsoda. Ez is érdekelne, lehet, hogy nem is olyan vészesek, mint ahogy hangzik.
2009. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy kollégiumban felkértek,hogy tartsak előadásokat vagy valami hasonlót dietetikus-egészségtan tanárként. S érdekelne,hogy milyen témák iránt vagytok fogékonyak. Nem akarok unalmas lenni, vagy pl ismételni amit tanultatok.


Tehát ja jól értem érdekelnek: E-számok, és az élelmiszerek címkézése:)

gondoltam,hogy ne simán órai tanításnak tűnjön az egész kávéházi beszélgetés formájában csinálnám meg. Vagyis közben lehetne teázni, kávézni és kérdezni ha valami nem ok. Mit gondoltok?

2009. dec. 14. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Táplálkozási zavarok is jó téma lehet.

Csak ne az elhízásról írj, mert lehet valakit megbántanál. Ugyanígy a diétáról sem. (én a 70kg-ommal kellemetlenül éreztem magam egy diétás előadáson..)

2009. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem cikket írok, előadást tartok:)
2009. dec. 14. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem pl érdekelnének:

- tényleg egészséges-e a tej

- jó vagy rossz ha sok mesterségesen előállított vitamint fogyasztunk (ezeket a vitaminpirulákat) :)

- táplálékallergiák és tünetei, keresztallergiák

- a sok mozgás tényleg egészséges? Lehet túlzásba vinni?


Plusz sztem nézelődj itt a fogyókúrás kérdések között, van pár, biztos találsz visszatérő témákat :)

2009. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Igen, igen, jó ötlet az ivászat. De akkor már vigyéál mellé valami sütit, meg csipszet, amibe jó sok adalékanygag van, és miközben eszik, mondd el, hogy mit is esznek igazából. Guargumi meg hasonlók. Lassan az én kedvem is meg jön, elmehetek meghallgatni téged? :))
2009. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!