Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjam meg a szakdolgoza...

Hogyan írjam meg a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most írom a szakdolgozatomat és az a gond, hogy nem nagyon haladok vele.. A következő félévben is lehet még írni, most erre a félévre az a feladat, hogy olvassam el a szakirodalmakat, és minimum 15 oldalt írjak meg belőlük. Ez így nem hangzik soknak, olvasni viszont sokat kell hozzá. Szerintem az a baj, hogy nem szeretek olvasni. Hiába érdekel a téma, egyszerűen nem tudok odafigyelni az olvasásra. Sosem tudtam, mindig nagyon szenvedtem, ha olvasni kellett. Tudom, hogy akaraterő kell hozzá, meg hogy senki más nem csinálhatja meg helyettem, de valami tanulási módszert tudnátok ajánlani?



2014. márc. 13. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy? Mégis hogy jutottál el idáig?
2014. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olvassál sokat, és gondolj arra közben, hogy ez nem valami hatodrendű lecke, hanem a diplomádat akarod megszerezni. Nem kell szeretni, csak megcsinálni.
2014. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bodnar edit ***** válasza:
57%
Hát az igen nagy baj , hogy nem szeretsz olvasni,mert anélkül nem fog menni. Senki nem fogja helyetted elolvasni!. Kár , hogy nem írtad meg milyen szakra jársz, de mindegy is. Azt tudnám javasolni olvass el 2-3-5 oldalt és egy füzetbe írd le mit olvastál tömören. Lassan összejön a tizenöt oldalnyi infó, majd írsz egy piszkozatot legyen beékelve idézet, ábra , esetleg valakitől használható infó záró, ill. idézőjelbe téve.Vigyázz ne sokat ismételj, ékezetek, szakszerű leírások helyesírás sorvezetés. Aztán szépen belejössz és talán olvasni is megszereted a könyveket. Pedig olvasni jó! Hát ennyi , sok sikert!
2014. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!