Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a szociális helyzetem...

Ha a szociális helyzetem viszonylag elfogadható, de 120 km-re lakok Budapesttől, van esély hogy felvegyenek a kollégiumba?

Figyelt kérdés

a főiskolába ahova jelentkeztem annak nincs külön kolija, de találtam egy kolit ami szimpatikusnak tűnik.


mindkét szülő dolgozik, egy tesó van aki nem velünk lakik


eleinte még nem akarnék albérletbe lakni


2014. márc. 17. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz bejutni, az biztos. Sokszor még olyanok se jutnak be, akiknek nagy szükség lenne rá.


Meg kell próbálni, aztán vagy felvesznek, vagy nem. Ha nem vesznek fel, akkor marad az albérlet, vagy az ingázás.

2014. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát akkor ha nem jön össze kénytelen vagyok albérletbe menni


ingázással az a baj hogy nincs kedvem 2 órát minden nap vonatozni, főleg úgy többe lenne a havi minden napos utazgatás mint az albérlet vagy a koli

2014. márc. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!