Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan puskázzak, ha nem...

Hogyan puskázzak, ha nem egyszerü?

Figyelt kérdés
ez a tanár nagyon sokat és folyamatosan néz,nagyon nagy nála a csend...
2009. dec. 16. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én minden tanárnál tudok/tudnék puskázni. Minden tanárnál lehet. De te tudod a tanár szokásait...


Láttam a neten ilyen e-bookot amiben egy csomó puskázási lehetőség van. Azokat megnézhetnéd, hátha találsz valami jót.

2009. dec. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden tanárnál, minden esetben bevált módszer, hogy kis papírra írom a dolgokat, és a dolgozat alá teszem.

Kevésbé figyelmes tanároknál nagy A4-es lapokat készítek...

2009. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
NE PUSKÁZZ! TANULD MEG!
2009. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a kettövel elöttem szólóhoz hasonlót alkalmaztam én is fiatalabb koromban, illetve a tenyeremre is szoktam írni, persze ehhez kell, hogy tudj nagyon kis betükkel olvashatóan írni
2009. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én régen úgy csináltam hogy cerkával a padra írtam,majd a dolgozatlappal elfedtem,és dolgozat közbe arrébb csúsztattam a lapot.
2009. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jah elöző vagyok azt elfelejtettem írni hogy a végén leradíroztam a padról!
2009. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én pedig pici lapokra írok mindent, és pl. ha nincs az a nagyon meleg, és hosszúujjúba vagyok, akkor a pulcsim ujjába teszem a lapokat, és előkeresem amelyik kell. Aztán keresztbe teszem a lábamat, és a két lábam közé teszem a lapot, onnan olvasom. ha a tanár jön arra vagy figyel akkor összeszorítom a lábamat, hogy ne lássa meg. Vagy pedig ugyanígy van a lábam, térdemre ráteszem a lapot, és hozzászorítom a pad aljához, aztán úgy olvasom.


igaz, ezt én csak történelemből szoktam, akkor esszét kell írni, 1 v 2 témáról, így nyilván könnyebb. másból nem szoktam puskázni.

2010. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem van 1 toritanarnom melynek sajat terme van... 4 padsor van verticalisan elhelyezve o kozepen ul szamitogepevel a katedranal... az egesz osztaly nyitott konyvel irja a lecket:) mellesleg itt is csend van... neha tesz be mozartot vagy valami miset de alt. csend van:) es senkit se kapot el . ill van amikor megirjuk 1 lapra es beteszuk konyvbe ara a dolgozatot es amikor leul kiveszuk es leirjuk vagy ugyanazt beadjuk .. enyire egyszeru :)) na csao:D
2011. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!