Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap írok fizikából, de nem...

Holnap írok fizikából, de nem tudom hogyan puskázzak. Sztetek hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Fizikából írok holnap év eleji dolgozatot,de semmit sem tudok.Már írtam magamnak puskát,2 db kis lapra (8x8cm.)

Utolsó előtti padban űlök.De nem tudom annyira,hogy hogyan használjam.Tudnátok ötleteket adni?


2011. szept. 18. 19:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább tanuld meg amit kell.
2011. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le most és tanuljál
2011. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű megoldást ajánlok puskázásra: olvasd el a leckét, aztán csukd be a könyvet. Próbáld meg könyv nélkül elmondani, de közben bele is leshetsz a könyvbe, kicsit megemelve a fedelét. Ha még mindig nem megy, akkor nyisd ki egészen, és kezdd elölről az egészet.
2011. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit: ha puskázol, akkor saját magadat csapod be, nem a tanárt. Gondolkozz csak rajta!
2011. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
fizikaórákon legtöbbször legálisan puskázhatsz. négyjegyű függvénytáblázatoknak hívják. részben ezért szerettem meg a fizikát:)
2011. szept. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Írd be a mobilodba, amit kell. Ha meg kérdezi a tanár, hogy mit csinálsz, akkor mondd, hogy az időt nézted csak meg.
2011. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Fizika az olyan mint a matek..hacsak nem definíciókat fog kérdezni hanem normális feladatok lesznek akkor valószínű nem fogsz tudni puskázni... gondolom képletek közötti összefüggés nem megy szóval :P bukta
2011. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na :D úgy néz ki a tanulás marad :D
2011. szept. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!