Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valakit...

Olyan létezik, hogy valakit szándékosan kerülnek ki egyetemen a többiek?

Figyelt kérdés
Kétszeres évismétlő vagyok egyetemen, viszont azt vettem észre, hogy a többiek, akikkel együtt járok kerülnek. A tanárok is ismernek névről és volt, hogy szándékosan szégyenítettek meg egy egész csoport előtt a megjegyzéseikkel. A mostani évfolyamtársaim is eléggé kerülnek. Nem nagyon akarnak beszélgetni sem velem. Létezhet, hogy valami miatt hírhedtté váltam?
2014. márc. 25. 13:31
 1/3 anonim válasza:

Szimplán hülyének néznek.

Az egyetem is csak egy emberek által látogatott hely, szal itt is megvannak az általános emberi kapcsolatokra jellemző folyamatok.

Valakit szarba se néznek, más népszerű lesz.

Az hogy valaki egyetemre jár még semmit nem jelent.

2014. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig még senki sem nézett hülyének, viszont az igaz, hogy eddig mindig furcsának gondoltak.
2014. márc. 25. 14:01
 3/3 anonim válasza:
Furcsa=hülye
2014. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!