Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtehetem, hogy nem megyek...

Megtehetem, hogy nem megyek ki a táblához?

Figyelt kérdés
A matektanárom minden órán folyamatosan szivat és lejárat a táblánál mert merészeltem egyszer azt mondani hogy nem értem az anyagot (így sem értem nem arról van szó).Nagyon belefáradtam hogy állandóan engem szid, mert nagyon rosszul esik, hogy teljesen hülyének állít be.. Nincs a tanulóknak valami joga arra, hogy ha nem akar vagy nem érti akkor ne menjen ki? ezt meg(merjem) csinálni?
2014. márc. 25. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Tanulj minél többet, hogy kevésbé tudjon beléd kötni.

2014. márc. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem teheted meg, mert rögtön egyest kapsz. Inkább kérjél valakitől matekból segítséget. Ha jobban fog menni, akkor nem fog szivatni. Úgyis érettségizni kell belőle.
2014. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kémiából hív ki a tanár minden órán valakit, aki megoldja a képletet. Ha azt mondja, hogy nem megy ki, akkor 1-es.
2014. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán megteheti. Legalább tanulsz :D
2014. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tanulónak kötelessége kimenni a táblához ilyenkor :)

Ha matek sem megy, legalább a jogban legyél otthon!


Kérj segítséget akár tőle is! Nem azért szívat, hogy neked rossz legyen, hanem azért, hogy végre megmutassad, képes vagy valamire. De úgy látszik, hogy nem jön össze neki a szándék.

2014. márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja hát az oltással, meg a lehülyézéssel, még jó hogy nem megy nálam semmire, mi több... :D köszi a válaszokat :))
2014. márc. 26. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!