Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki megbánta a...

Van olyan, aki megbánta a fakultáció választását? Miért?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Hát, nálunk nem volt ilyen nagy fakt választás megbánás, mert nem tetszett/már nem kellett, akkor fogtam leadtam, és itt vége is a történetnek. Biztos, hogy ahány iskola, annyi szokás, de többek közt ezért sem értem, hogy itt miért állnak úgy a fakt választás kérdése elé, mintha életről s halálról kellene dönteniük éppen :DD
2014. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első válaszát. 11.-re felvettem a kémiát, szar volt a tanár is, untam is magam, év végén leadtam és szevasz. A kutyát se érdekelte.
2014. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Történelmet vettem fel, de megbántam, mert gyógypedagógus szeretnék lenni és ahhoz magyar a felvételi tárgy. Így jövőre (12.-ben) átmegyek magyarra, de ahhoz sajnos osztályzóvizsgát kell tennem a 11.-es anyagból.
2014. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!