Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy az egyik...

Lehetséges-e, hogy az egyik barátommal egy egyetemi csoportba kerüljünk?

Figyelt kérdés
Mindketten Pestre, a Semmelweis Egyetemre készülünk, és egy csoportba szeretnénk kerülni. Lehet valamit tenni ezért?

2014. márc. 30. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A betűbe sorolás teljesen random, azt befolyásolni nem tudod, a csoportokat ti alakítjátok ki a betűkön belül, ott már lehet ügyeskedni. Általában ismerősöket nem osztanak egy betűbe (mármint ha egy iskolából jönnek), de nyilván sokszor ezt nem tudják megoldani, szóval van rá esély. Ha nagyon nem sikerül sehogysem, még mindig átveheted az óráidat, ha nem túrsz ki senkit.


Viszont szerintem ez utóbbi értelmetlen, a beosztott csoportoddal is nagyon jól ki fogsz jönni, a előadások jó része együtt van (azonos évfolyamfélnél), a gyakorlatok is sokszor, és fogtok találkozni :-)

2014. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
17%
Én amely egyetemekre jártam, mindenhol lehetett kérni, hogy ugyanabba a csoportba kerüljetek.
2014. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első évben nem nagyon lehet ezzel variálni. Más csoport óráit nem veheted fel a SOTÉ-n, mivel a gyakorlatok szigorúan meg vannak szabva.

Esetleg második évben kérvényezni tudod a tanulmányi osztályon hogy tegyenek át a másik csoportba.

2014. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!