Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanár buktathat 2.11-re?

Tanár buktathat 2.11-re?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: matematikából ilyen jegyeim vannak: 3 3 4 1 3 2 1 1 és ha még kapok egy egyest, akkor fogok kb 2.11re állni. két egyesemet a kisérettségire kaptam, félévkor hármas voltam. megteheti, hogy buktat így?
2014. ápr. 2. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Válasz a kérdésre:

1. a tanár soha nem buktat. A hanyag gyerek bukik. A tanár ezt regisztrálja.


2. Ha valakinél a tendencia erősen lejt, akkor azt kell figyelembe venni. Az érdemjegybe ez beszámítandó!

Tehát a 413211 számsor már önmagában is elegendő egy visszatapsolásra.

2014. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem. habár én ettől sokkal gyengébb voltam, 12.ben 1,6-os átlaggal engedett érettségizni, de ahhoz is teljesítenem kellett néhány feltételt(kiséretteségi min 2-es legyen és egy dolgozatot kellett kijavítanom minimum 2-esre, ami végül 3-as lett).
2014. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kisérettségi mutatja hogy az érettségin kb. mit produkálsz majd, simán megteheti!!
2014. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első, igazad van, de ettől független nem kéne ilyen gyökér degradáló hangnemben írnod. Ahogy olvastam a válaszod leginkább Mussolini hangjával tudlak elképzelni, ahogy épp ezeket a paragrafusokat felolvasod.Brr. Nem vagyok hanyag, csak szenvedek a matekkal, és másra is kell tanulni ám.

Köszönöm második. :]

2014. ápr. 2. 15:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Tanárfüggő, mellesleg azt csinál, amit akar. Ha jónak látja, 5,00-ra is megbuktathat. Egyik osztálytársamat 3,6-ra akarta meghúzni (végül nem).

De amúgy nem, nem valószínű, hogy buktat.

2014. ápr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azta 3.6ra??????? azt meg hogy gondolta?
2014. ápr. 2. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Persze, megteheti. Eleve nem derül ki a felsorolásból a jegyek súlya. De azért meg kell indokolnia.


"Ha jónak látja, 5,00-ra is megbuktathat."

Na ez viszont nem igaz.

2014. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az őszinte és segítő szándékú válaszomra otromba és sértegető "köszönetet" kaptam. Ott nálad nem csak a matekkal vannak nagy bajok, kisöreg!
2014. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Haragszol a világra? Ha ilyen lekezelő választ adsz, ne csodálkozz, ha visszamegy a feladóhoz "kisöreg"..Mellesleg lány vagyok. Csókoltatlak.
2014. ápr. 2. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem látok benne semmi olyat, amiket te belelátsz.
2014. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!