Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fegyelmi eljárás következménye...

Fegyelmi eljárás következményei. (? )

Figyelt kérdés

Tegnap, az osztályfőnököm felkeresett, és elmondta, hogy fegyelmi eljárást fognak ellenem intézni. Az ok átlagosnál is pitibb, egyszerűen kigyűlt a három osztályfőnököm, nem szorgalmi, és még úgysem magatartási okokból.

Ezeket nem szeretném megosztani senkivel, annak örülnék, ha valaki felkeresne privátban. Annak is örülnék, ha ez a valaki munkaköre a közoktatás körül van.

Nagyon félek a következményektől, és örülnék ha tudnám, mire számíthatok.



2014. márc. 18. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet talán az igazgatótól kellene megkérdezni (ha már az osztályfőnököd nem avat be a részletekbe).
2014. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
*osztályfőnökim kigyűlt, ezért kapok fegyelmit.
2014. márc. 18. 14:46
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanköteles vagy, nem fognak kirúgni, max ha találnak neked egy másik sulit, ahova átvesznek. Amúgy lesz egy nagy gyűlés, ott lesz anyád, apád, az igazgató, tanárok, akik tanítanak, meg úgy kb bárki, akit érdekel a dolog, diákok, aztán ott ki lesz vesézve a problémád. A végén kapsz egy ejnye-bejnyét, aztán pá. Előfordulhat, hogy átraknak egy másik osztályba, hátha ott kevesebb zűr lesz veled.
2014. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azért leírom az okokat :S

1. osztályfőnöki: 1 igazolatlan hiányzás

2. osztályfőnöki: nem volt meg az 50% miselátogatás (mert egy egy gyér suli)

3. osztályfőnöki: 3 ellenőrző hiány

2014. márc. 18. 15:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenekért fegyelmi eljárás van, (a világon sehol nincs, ezek nem ügyek!), akkor azt az intézményt azonnal ott kell hagyni, mert ez nem iskola, hanem börtön. Ha ilyenekért ki mernének rúgni (kizárólag nem tankötelest), akkor simán mehetnél a bíróságra. Téged nagyon utálhatnak ebben az iskolában, úgyhogy már csak azért se kéne ott maradni.
2014. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem engem utálnak kifejezetten, hanem mindenkit. Úgy áll a házirendben, hogy három osztályfőnöki egyenlő egy tag intézményvezetőivel, és az egyenlő a fegyelmivel. Nagyon szabály merevek, csak ennyi.

Szerintetek mire számíthatok? Milyen büntetésre? Vagy egyszerűen kiröhögnek?

2014. márc. 18. 17:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Írásbeli megrovás. Ez komolytalan.
2014. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg valós okokat írtál le, amiért osztályfőnökit kaptál, akkor ez egy nagyon sz..r iskola, magamtól elmennék, még most keresnék másikat.

De őszintén röhögd ki őket...ez viccnek is rossz, semmilyen komoly következménye nem lehet a dolognak. Mért mi is az a fegyelmi?? Egy benyje-benyje leírva...

Ha fegyelmi tárgyalást tartanának akkor mond azt, hogy viszed az ügyvédedet..sőt vigyed..hidd el az iskola fog begyulladni..mert ez nem normális amit művelnek..

(én mielőtt valami túlszabályozott kocka gondolkodású tini nekem támadnak itt a válaszomért, elmondom, hogy nem középiskolás vagyok aki lázadozik hanem diplomás felnőtt...aki az ilyen pedagógus túlkapásokon felháborodott)

2014. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kihagytam azt, hogy ültem a padlón :/

De csak a közösség miatt nem vagyok halandó elmenni, amúgy fognám a cókmókomat.

2014. márc. 18. 20:03
 10/18 A kérdező kommentje:

amúgy ez az ügyvédes dolog, hogy megy? Be szabad mennie a tárgyalásra? Mert ez éppúgy hivatalos, mint egy átlagos megbeszélés ugye?

Mik a költségei? Mert egy ügyvéd társaságában sokkal inkább biztonságban érezném magam.

2014. márc. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!