Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 31 éves leszek most májusban,...

31 éves leszek most májusban, érdemes még asztalosnak tanulnom?

Figyelt kérdés
Abban kérném a segitségeteket,hogy elvégeztem,ugyan már egy asztalos tanfolyamot,2011-ben,de munkaügyi központon keresztül,de szinte semmit nem ér,viszont már gyerekkorom óta szeretem a természetet,vidéki származásomból adódóan,bár gyerekként,nem adatott meg a lehetőség ezt a szakmát tanulni,mostanában próbálkoztam,gyakorlati helyet keresni,de mindenki gyakorlott, önnállóan dolgozni tudó ember kerestek,sajnos már azt is majdnem elfelejtettem,amit akkor tanitottak,és gyakorolni sem volt lehetőségem,panelházban,ezért arra gondoltam,elvégzek még egy ingyenes tanfolyamot,talán többet tudnának tanitani nekem.mindenhol azt mondák,hogy kicsit "idősebb" vagyok,legalább is erre utaltak. azt tervezem,hogy tanulok,vagy ha sikerül gyakorlati helyet találnom,rá szánok még kb.2-3 évt,de akkor sem leszek tapasztalt asztalos,még kellene 2 év gyakorlat is tanfolyam után,ez igy összesen 2-3 év,arra lennék kiváncsi,hogy szerintetek nem késő most belevágnom az asztalos szakmába,ill ha sikerül is utána 3 év múlva, 34-35 évesen,külföldön keresni kezdőként asztalos munkát?

2014. ápr. 9. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Becsülendő, hogy céljaid vannak!

Mindenképpen érdemes belekezdeni, ha ezzel szeretnél foglalkozni és ez az álmod. Szerintem a kor nem akadály, ráadásul egyáltalán nem vagy öreg, sőt! Látom már konkrét tervekkel rendelkezel, amit nem lenne érdemes feladni. :)


Sok sikert hozzá!

2014. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,válaszod,igen vannak,tervek,de még semmi nem jött össze belőle,remélem összefog,bár munka mellet,vagy megélni közben nem lessz egyszerű,arra gondoltam,még ha itt nem jönn össze,talán külföldön,tanulni,mondjuk akkor még előtte lenne a nyelvtanulás is.
2014. ápr. 9. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!