Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek közszolgálati...

Hova menjek közszolgálati munkát végezni Budapesten?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, kell 50 óra közszolgálati munkát végeznem, hogy majd letehessen az érettségit. Sajnos ötletem sincs, hogy hova menjek, illetve ami volt ott elküldtek.

2014. ápr. 11. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem neked kell felkutatnod, hanem az iskoládnak. Ők kötnek megállapodást a fogadó szervezetekkel. Nálatok nincsenek ilyenek meghírdetve?
2014. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekünk kell sajnos...
2014. ápr. 11. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ott valami nem stimmel. Hova jársz iskolába?
2014. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Volt 1 óra "felvilágosítás", hogy milyen kategóriák vannak, amiket majd kell írni a lapra, és ennyi. Ja meg egy kutyaotthont mondtak, ami közel van a sulihoz, és a fél iskola oda megy.
2014. ápr. 12. 10:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Van más menhely is Pesten, kutyázással egész jól elmehet az idő. Amúgy idősek otthonába is mehetsz.
2014. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Törvényi előírás, hogy az iskolának kell szervezni. Azért vagyok kíváncsi, hogy melyik ez az iskola. Szólnotok kellene az igazgatóságnak, akár a szülői munkaközösség, akár a diákönkormányzat, hogy kössenek szerződést múzeumokkal, esetleg öregek otthonával, vannak környezetvédő szervezetek. A fogadószervezetek csoportosan szeretik a diákokat fogadni, szervezetten, szerződéssel. Fiú vagy vagy lány? Mert más-más dolog érdekli a két nemet. Visszamehetsz a volt óvodádba. Ha a tanulásban segítesz az osztálytársadnak vagy a szomszéd idős emberhez jársz beszélgetni vagy bevásárolni, az is számít. Iskolai programokban való segítség is. A kozossegiszolgalat.fok.hu oldalon van néhány javaslat, de az iskoládnak kéne regisztrálnia. És a kozossegi.ofi.hu-n egy csomó fogadó szervezet, amelyeknek nem mindegyike él.
2014. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Múzeumokba vajon fogadnának? Pl.: Közlekedési Múzeum, az jó lenne!
2014. ápr. 12. 23:08
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálunk mindenki kapott együttműködési papírt, hogy majd azt kell kitölteni, ha találtunk helyet. Az egyel feljebb lévő évfolyamnak volt tavaly csoportos munka az árvíznél, de ezt leszámítva szinte mindenki egyedül csinálja. Esetleg 2-3 osztálytárs összeverődik.
2014. ápr. 12. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel mehetsz a Közlekedési Múzeumba, de én teljesen ki vagyok akadva ezen az eljáráson. Keresd meg őket, van még az Elektrotechnikai Múzeum is.
2014. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos átérzem a helyzeted! Nálunk is így megy!Senki nem ad nagyon sok segítséget,sőt mondhatni magasról tesznek rá,intézd,ahogy akarod hozzáállás van!:/ Év elején lett kb. meghirdetve a dolog valamikor október,november körül és még mindig ülök kb. mint Rozi a moziban és próbálok keresgélni,hogy hova lehet menni!Nem értem miért kell ez az egész,de ha már kell,akkor nem tudom miért nem tudnak sok helyen segíteni,amikor meg némelyik iskolában meg megtudják oldani osztályszinten az egészet és letudják a melót! Remélem azóta már sikerült valamit találnod!:)
2014. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!