Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Külföldön végzem a középiskolá...

Külföldön végzem a középiskolát, de Magyarországon középszintű történelem érettségit teszek. Egy szóbelivel kapcsolatos kérdésemre tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés

Nézegettem itt az ehhez kapcsolódó kérdéseket, és olyanokat láttam, hogy a szóbeli tételeket minden iskola maga jelöli ki diákjai számára. Ugye helyzetemből adódik, hogy én egyetlen magyarországi iskola tanulója sem vagyok, így egy kormányhivatalhoz adtam be a jelentkezésemet, akik a Debreceni Vegyipariba küldenek majd vizsgázni. Nos, én már régebben letöltöttem az oktatas.hu-ról egy Tematika a fővárosi és megyei kormányhivatalok által szervezett középszintű szóbeli vizsgára című dokumentumot. Ha jól értettem, akkor nekem erre van szükségem, vagy mégis meg kellene szerezzem az iskola konkrét szóbeli tételeit?


Elnézést, ha érthetetlennek tűnök, de ez most nagyon bezavart. Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. ápr. 16. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az iskolában kellene érdeklődnöd, mert ha jól értem, egy ottani tanár fog érettségiztetni.
2014. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen jól értetted, a kormányhivatalok tematikája szerint érettségizel, a középiskola csak egy vizsgahelyszín, még a tanárok sem mind onnan vannak.

Arra figyelj, hogy ez csak tematika, azaz nem konkrét tételek! A tételek maguk titkosak, a felkészülésed alapján ott helyben a tételhúzás után kell eldöntened, mi tartozik bele az adott címbe.

2014. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!