Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány olyan ember van, aki nem...

Hány olyan ember van, aki nem szeret egy tantárgyat, de mégis az egyik legjobb?

Figyelt kérdés

Nem az lenne,hogy az ember olyan tantárgyat szeret, ami érdekli és tudja is?

(hagyjuk,hogy ha a tanár miatt nem szereti)

Én pl. volt,hogy szerettem az angolt, de leginkább nem szerettem.(szerettem,mert akkor tudtam, máskor meg nem éppen...)


2014. ápr. 16. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én pl. OKTV-n harmadik voltam a döntőben történelemből két évvel ezelőtt, de órán kettes voltam, mert a tanár utált (ez hosszú történet, de a szüleimmel volt gondja). hát én utáltam a tárgyat... is, de ettől függetlenül nagyon ment.
2014. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én angolból és magyarból (helyesírás, nyelvtan inkább). Vittek versenyre, jó helyezéseket értem el. Viszont a nyelvtant kimondottam nem, az angolt meg csak néha-néha szerettem.
2014. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
engem hidegen hagy a kémia mégis csak 5össeim vannak belőle..
2014. ápr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!