Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 10 napot késett, tesztet nem...

Kincsecske23 kérdése:

10 napot késett, tesztet nem merek csinálni, félek, hogy negatív. Melyik a legézékenyebb és legjobb teszt? Ilyenkor tuti a teszt? Vagy még reménykedhet az ember, ha negativ?

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

10 napos késés után,már bármikor biztosat mutat!!!

Tesztelj!!!

2013. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez ezért nem így megy.

Hacsak nem hőmérőzöd és ovuteszteled "végig" a ciklust, akkor nem tudhatod, hogy az aktuális, nem egy átlagostól hosszabb ciklus-e. És ha az, akkor a tíz nap késés, nem biztos, hogy egyáltalán késés.


Persze, ha nem szokott késni, akkor 10 napnál már bőven lehet tesztelni. Főleg, ha a lehetséges "nyerő" aktusoktól eltelt már 14 nap.

2013. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most én is így vagyok,már késik 5napja de én teszteltem de negatív lett,így megyek a dokihoz,remélem semmi bajom nincs!!Én most gabrielt használtam de az x-epile is tökéletes!!
2013. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 napja késik, teszt negatív. Már nem merek reménykedni ,hogy baba miatt késik. Csinálj tesztet!!! Kíváncsi vagyok rá. 10 nap után ha negatív akkor én már nem nagyon reménykednék. Én X-epil tesztet használtam. Hajrá!!! Valami tünet esetleg?
2013. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tünetem nincs, legutóbb is 6 hétre jött meg, sajnos. 15 évesen diagnosztizáltak pcos-t, most 25 éves vagyok, eddig fogamzásgátlót szedtem, márciusban mentem férjehez, akkor voltam orvosnál, szerinte minden rendben. jelenleg hőmérnőzés van. most 11 napja nem jött meg, de fáj a mellem nagyon és attól tartok, hogy megint megjön. csináltam tesztet, negativ. szerintetek?
2013. nov. 15. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A pcos nem múlik el sem az időtől, sem a fogamzásgátlótól, viszont meddőséggel jár. Fordulj egy másik orvoshoz.
2013. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A héten megy vissza a nőgyógyszhoz, nem várok 3 hónapot, mert még most sem jött meg. 44 napja! legutóbb azt mondta, hogy a három hónapos hőgörbémből megmondja, hogy van-e peteérésem, ha nincs, akkor ad olyan gyógyszert, ami ezt elősegíti. nem tudom, hogy szerintetek, nem először e inzulintoleranciát kellene nézni, és csak utána a peteérést elősegíteni, mert úgy érzem, hogy nem az alapbetegséget kezeljük. nem tudom, mit tegyek, keressek másik nőgyógyászt, vagy a körzeti orvoshoz menjek, aki majd a megfelelő helyre küld. tanácstalan vagyok, és elkeseredett.
2013. nov. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!